dzisiaj: 268, wczoraj: 167
ogółem: 3 818 094

Zwycięstwo rezerw w Feliksowie

• autor: bercikm, 2016-11-13 19:21

W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasz młody zespół pokonał w Feliksowie miejscowego Piasta 5:2.

Od początku do końca w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe, mimo iż gospodarze szybko objęli prowadzenie. Z każdą kolejną minuta stwarzaliśmy jednak coraz więcej sytuacji bramkowych i jeszcze w pierwszej części trzykrotnie zdobywaliśmy gole ( 2 razy Michał Chojnacki i raz Piotr Chłystek).

Po przerwie trafienia dołożyli także Vladyslav Berezhnyi na 4:1 i Konrad Janik , który ustalił wynik spotkania na 5:2. Godnym uwagi jest fakt, że na pięć zdobytych bramek , aż w czterech przypadkach asystował Mateusz Piórkowski.

W spotkaniu z Piastem Feliksów szansę debiutu w rozgrywkach seniorskich otrzymali w końcówce spotkania kolejni gracze, którzy do niedawna występowali w juniorach naszego klubu : Kamil Zaprzałek rocznik 2000 i Artur Bołoz rocznik 1999 !!!

PIAST FELIKSÓW - LKS CHLEBNIA II 2:5 (1:3)

Bramki: Chojnacki x2, Chłystek, Berezhnyi, Janik

SKŁAD: SOĆKO - JANIK - MICHAŁOWSKI - SIERAŃSKI - PRZYGODA - M.PIÓRKOWSKI - CHŁYSTEK ('88 J.PIÓRKOWSKI)- SZULOWSKI - PATANOWSKI ('85 ZAPRZAŁEK) - BEREZHNYI ('73 STARBAŁA)- CHOJNACKI ('89 BOŁOZ)