Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-11-10 22:13

W niedzielę o godzinie 13:00 podopieczni trenera Dariusza Świderskiego postarają się kontynuować zwycięską passę! Udamy się do Lesznowoli na mecz z tamtejszym klubem sportowym. Nie chcemy zapeszać ale liczymy że nasz LKS z terenu rywala przywiezie 3 punkty!

FC Lesznowola to 14 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 14 meczach drużyna ta wywalczyła 13 punktów. Bilans ogólny to 3 zwycięstwa, 4 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy: 21 goli strzelonych oraz 31 straconych. W ostatnim meczu Lesznowola przegrała wysoko 0-4 z Milanem Milanówek.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Chmielewski. Asystować mu będą Panowie Mackiewicz oraz Mielczarczyk.

Również w niedzielę, również o godzinie 13:00 o ostatnie ligowe punkty walczyć będą także nasze rezerwy. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego powalczą w Feliksowie z miejscowym Piastem.

Zespół gospodarzy to 12 zespół A-klasy. W dotychczas rozegranych 12 spotkaniach Piast wywalczył 8 punktów. Bilans tej drużyny to 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 8 porażek. Bilans bramkowy: 19 goli strzelonych oraz 42 stracone. W ostatnim spotkaniu gracze z Feliksowa przegrali 1-5 z Passovią Pass.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Michalak. Asystować mu będą Panowie Królewicz oraz Zystowski.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!!!