dzisiaj: 688, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 023

Teresin pokonany!

• autor: bercikm, 2016-10-29 18:19

W dzisiejszym meczu rozgrywanym w Teresinie nasza Chlebnia pokonuje 2-1 miejscowy Klub Sportowy!

Końcowe zwycięstwo nie było jednak tak oczywiste. W pierwszej minucie bowiem straciliśmy bramkę która całkowicie nam podcięła skrzydła. Gospodarze mogli wypunktować chwiejącą się niczym bokser po ciosie Chlebnie jednak nie upadliśmy a z każdą minutą wracaliśmy do gry. W końcu w 33 minucie do wyrównania doprowadził nasz najlepszy strzelec Michał Ocipka, Ta bramka pozwoliła uwierzyć Chlebni w siebie. Pomimo kilku prób wynik do końca tej części gry nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie cierpliwie czekaliśmy na swoją okazję. Tą dostaliśmy w 60 minucie kiedy to zdobyliśmy kolejnego gola. Na listę strzelców wpisał się Michał Bal. W kolejnych minutach mieliśmy kilka świetnych okazji do podwyższenia wyniku lecz nie udało nam się już pokonać bramkarza z Teresina. Nie martwiliśmy się jednym tym bowiem zdobyliśmy 3 bardzo ważne punkty!

Dzięki zwycięstwu awansowaliśmy na 3 miejsce w tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 5 listopada o godzinie 10:00 w Milanówku na stadionie KS-u Milan z Okęciem Warszawa.

KS Teresin - LKS Chlebnia 1-2 ( 1-1 )

Bramki dla Chlebni: Michał Ocipka, Michał Bal

Skład Chlebni: Rybus, Paciorkowski, Frączek, Ejsmont, B. Piórkowski ( '60 P. Bogacki ), Pietraszko ( '45 Szulowski ), K. Bogacki ( '70 K. Piórkowski ), Omieciński ( '45 Przygoda ), Ocipka, Bal, Kulesza