Rezerwy przegrywają z Osuchowem

• autor: bercikm, 2016-10-14 15:54

Mimo ,że wynik spotkania 1:4 wskazywać może na dominację gości to jednak zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

Było ono bowiem bardzo wyrównane, a o zwycięstwie drużyny z Osuchowa zadecydowały indywidualne błędy w defensywie i rzucenie wszystkiego na jedną kartę w końcówce meczu, kiedy to rywale dwukrotnie wyszli ze skutecznym kontratakiem.

Mimo ,że szybko objęliśmy prowadzenie , nie potrafiliśmy mimo kilku szans podwyższyć rezultatu, za to ekipa z Osuchowa bezlitośnie wykorzystała nasze błędy i zgarnęła komplet punktów.

LKS CHLEBNIA II - LKS OSUCHÓW 1:4 (1:1)

Bramka: B.Piórkowski

Skład: Soćko - Janik ('46 Zwierzchowski) - Żakowski - Sierański ('75 Patanowski) - Michałowski - B.Piórkowski ('84 Przygoda) - Wieczorek - Chłystek - K.Piórkowski - M.Piórkowski - Chojnacki

Czas na przełamanie!

Jutro o godzinie 15:30 podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka walczyć o ligowe punkty będą z Hutnikiem Warszawa. Zapowiedź spotkania w rozwinięciu wiadomości.

W ostatnich, pechowo przegranych spotkaniach w których byliśmy drużyną lepszą a nie zdobyliśmy żadnego punktu liczymy że los się do nas uśmiechnie i pokonamy w dobrym stylu najbliższego ligowego rywala jakim jest Hutnik Warszawa. W przeciwnym razie możemy stracić nie tylko punkty ale i pozycję lidera...Jest zatem o co walczyć dla siebie i swoich kibiców! Tych już teraz zapraszamy do przyjścia na mecz i prosimy o wsparcie dla naszej Pogoni!

Hutnik Warszawa to 6 zespół 4 ligi naszej grupy. W dotychczas rozegranych 13 spotkaniach gracze z Warszawy wywalczyli 24 punkty na które złożylo się 7 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Bilans bramkwy tego zespołu to 19 goli strzelonych i 11 straconych. W ostatnim meczu Hutnik przegrał 0-1 z KS-em Łomianki. Zespół naszego jutrzejszego przeciwnika zdecydowanie gorzej sobie radzi na obcych stadionach z których to przywiózł do Warszawy tylko 5 punktów. Dla porównania przed swoimi kibicami Hutnik wywalczył 19 punktów.

Jakim wynikiem zakończy się jutrzejsze starcie? Liczymy oczywiście na wariant dla nas korzystny, czyli zdobycie kompletu punktów połączengo z dobrą i przyjemną dla oka grą naszej Pogoni!

Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!

Z meczu zostanie przeprowadzona oczywiście relacja live.