Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-10-13 15:39

Przed nami kolejny weekend w którym to czekają na nas emocje sportowe związane z występami naszych drużyn. Poniżej rozkład jazdy kibica LKS-u Chlebnia.

W sobotę o godzinie 11:00 w Warszawie nasza pierwsza drużyna prowadzona przez tenera Dariusza Świderskiego zmierzy się z Przyszłością. Ten rywal jest nam doskonale znany bo od wielu lat toczymy zacięte boje z drużyną Przyszłości w lidze okręgowej. Obecnie Przyszłość zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej. W rozegranych 10 meczach gracze z Warszawy wywalczyli 14 punktów. Bilans tego zespołu to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Bilans bramkowy: 20 goli strzelonych i 15 straconych. W ostatnim meczu Przyszłość przegrała 0-3 z Milanem Milanówek. Nasz zespół jak wiemy pokonał w ostatnim spotkaniu 4-1 Promyk Nowa Sucha będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Przy jutrzejszym ewentualnym zwycięstwie możemy awansować nawet na 2 miejsce w tabeli.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Mandes. Asystować mu będą Panowie Pasterczyk oraz Jędrysek.

Również jutro jednakże o godzinie 15:30 nasze rezerwy zmierzą się na własnym obiekcie z LKS-em Osuchów Podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego czeka kolejne ciężkie zadanie. Jednak jak już wiemy nasz zespół lubi takie mecze i pokazywał się w nich z dobrej strony, nie tylko ładnie grając ale i zdobywając punkty. Osuchowianie to 4 zespół A-klasy. W dotychczas rozegranych 8 spotkaniach LKS wywalczył 15 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw i 3 porażki. Bilans bramkowy: 21 goli strzelonych i 13 straconych. W ostatnim meczu LKS pokonał 3-0 Passovię Pass.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Adrian Malinowski. Asystować mu będą Panowie Zemlik i Patynowski.

Grupy młodzieżowe:

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
LKS Chlebnia - KS Milan Milanówek 16 12:00 Stadion LKS Chlebnia (Chlebnia ) Jędrzejewski E

I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
LKS Chlebnia - STF CHAMPION 15 10:00 Stadion LKS Chlebnia (Chlebnia ) Przybyłowski

II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
LKS Chlebnia II - KS Ożarowianka 16 14:00 Stadion LKS Chlebnia (Chlebnia ) Domański

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4
LKS Chlebnia - MKS Znicz II Pruszków 16 10:00 Stadion LKS Chlebnia (Chlebnia ) Jędrzejewski E

II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
LKS Chlebnia - KS Armado 16 10:00 Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3 Przybyłowski

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 4