dzisiaj: 42, wczoraj: 467
ogółem: 3 818 719

Chlebnia pokonuje Żyrardowiankę!

• autor: bercikm, 2016-10-01 19:26

Doskonałą rehabilitacją naszej drużyny po ostatniej porażce zakończył się dzisiejszy mecz z Żyrardowianką. Pokonaliśmy przeciwnika i to na jego stadionie 2-0!

Spotkanie od samego początku świetnie się dla nas ułożyło. Już w 2 minucie meczu bramkę zdobył po zamieszaniu w polu karnym Żyrardowianki Krzysiek Bogacki. W kolejnych minutach to Chlebnia przeważała i kontrolowała to co działo się na boisku. Kolejną bramkę zdobyliśmy w 30 minucie kiedy to indywidualną akcją popisał się Michał Ocipka!

Po zmianie stron w pełni kontrolowaliśmy sytuacje na boisku. Żyrardowianka nie była w stanie nam zagrozić i nie miała pomysłu na zaskoczenie naszego bramkarza. Ten korzystny rezultat dowieźliśmy do końca meczu.

Dzisiaj tworzyliśmy drużynę. Zimny prysznic w poprzedni weekend był widocznie nam potrzebny bo dzisiejszym meczem pokazaliśmy że w piłkę potrafimy grać efektownie a co najważniejsze skutecznie!

Czekamy na kolejny mecz w którym mamy nadzieję zobaczyć tak samą grającą Chlebnię! Następne spotkanie zagramy na Chlebni z Promykiem Nowa Sucha w sobotę o 11:00.

Żyrardowianka - LKS Chlebnia 0-2 ( 0-2 )

Bramki: Krzysiek Bogacki, Michał Ocipka

Skład Chlebni: Rybus, Paciorkowski, Frączek, Bogacki P, Piórkwoski B, Omieciński ( 75 Przygoda ), Kulesza, Pietraszko ( '60 Szulowski ), Bal ( '85 Ejsmont ), Bogacki K ( '40 Grochowalski ), Ocipka