Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-09-23 21:40

Rozkład jazdy drużyn LKS-u Chlebnia na nadchodzący weekend przedstawia się następująco:

Pierwsza drużyna seniorów występująca w lidze okręgowej jutro o godzinie 11:00 na Chlebni gościć i podejmować będzie Perłę Złotokłos. Ten mecz od wielu sezonów jest klasykiem w okręgówce. Z Perłą rozegraliśmy wiele spotkań i wiemy jedno: w tym meczu czeka na nas wiele sportowych emocji. Obecnie Perła jest liderem w tabeli zaś nasza Chlebnia jest na czwartym miejscu. Gracze ze Złotokłos w 7 rozegranych spotkaniach wywalczyli 18 punktów na które złożyło się 6 zwycięstw i 1 porażka. Bilans bramkowy to 18 goli strzelonych i 5 straconych. W ostatnim spotkaniu Perła pokonała 5-2 Milan Milanówek.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Lewandowski. Asystować mu będą Panowie Woźniak i Dyszkiewicz.

Nasze rezerwy e niedzielę o godzinie 11:00 w Kampinosie mierzyć się będą z miejscowym Orłem. Nasz przeciwniki zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 5 spotkaniach gracze orła wywalczyli 7 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 10 goli strzelonych i 9 straconych. W ostatnim spotkaniu Orzeł pokonał 1-0 Passovię Pass.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Ways. Asystować mu będą Panowie Bors oraz Odziemek.

Roczniki młodzieżowe:

II liga okręgowa Młodzik Grupa 4
UKS Unia Boryszew - LKS Chlebnia II ( niedziela, godzina 11:00 STADION MOSIR SOCHACZEW )
(Sochaczew, Warszawska 80) Sędzia: Wichowski Ł

II liga okręgowa Orlik Grupa 4
KS Milan Milanówek - LKS Chlebnia ( niedziela, godzina 16:30 (Milanówek, Turczynek 8) Sędzia: Selera

II liga okręgowa Orlik Grupa 4
MUKS Unia W-wa - LKS Chlebnia ( niedziela, godzina 10:00 )Warszawa-Bielany, Rudzka 6

IV liga okręgowa Żak Grupa 6
PKS Legion Pruszków - LKS Chlebnia II ( sobota, godzina 11:00 )Stadion MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)