Podział punktów rezerw z liderem!

• autor: bercikm, 2016-09-18 18:52
Remisem 2:2 zakończyło się niedzielne spotkanie naszej drugiej drużyny seniorów z liderującym w tabeli zespołem Naprzodu Stare Babice. Goście podchodzili do tego meczu jako jedyna drużyna , która zgarnęła komplet punktów i liczyli ,że także i na naszym terenie zdobędą 3 oczka.

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego pokazali jednak ,że w tym sezonie są groźni dla każdego przeciwnika i po bardzo wyrównanym pojedynku obfitującym w sytuacje dla jednych i drugich padł remis 2:2. Warto zaznaczyć że to nasza drużyna dwukrotnie obejmowała prowadzenie.

Kolejne spotkanie rezerwy rozegrają w Kampinosie w niedzielę 25 września o godzinie 11.00

LKS CHLEBNIA II - NAPRZÓD STARE BABICE 2:2 (2:1)

BRAMKI : K. Piórkowski , M.Pietraszko

Skład: Soćko - Michałowski - Gołębiewski - Żakowski - Janik ('85 Przygoda) - Wieczorek - M.Piórkowski - Chłystek ('90 Włodarczyk) - Pietraszko - K.Piórkowski ('72 Patanowski) - Sierański ('80 Zwierzchowski)