dzisiaj: 671, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 006

Remis rezerw w Błoniu!

• autor: bercikm, 2016-09-11 22:43

Kolejny dobry mecz rozegrała nasza druga drużyna seniorów. Rywalem był zespół , który w dotychczasowych kolejkach zgarnął komplet punktów i niewiele brakowało , a ekipa z Błonia poniosła by pierwszą porażkę w sezonie.

Mecz był wyrównany i z każdą minutą coraz bardziej emocjonujący. Najpierw zaraz po przerwie na prowadzenie wyszli gospodarze, potem do remisu doprowadził Sebastian Patanowski. W 80 minucie gola z rzutu wolnego zdobył Adrian Żakowski i w ten sposób wyprowadził nas na prowadzenie. W doliczonym czasie gry Błonianka skorzystała z kontrowersyjnej decyzji o rzucie karnym i wyrównała stan rywalizacji.

Punkt w Błoniu trzeba szanować, ale pozostaje niedosyt dotyczący okoliczności , których straciliśmy gola na 2:2.

Kolejne spotkanie rozegramy 18 września o godzinie 11 kiedy na własnym obiekcie podejmiemy lidera rozgrywek Naprzód Stare Babice.

BŁONIANKA II - LKS CHLEBNIA II 2:2 (0-0)
Bramki : Patanowski , Żakowski
Skład: Rybus - Michałowski - Żakowski - Sierański - Przygoda - Janik ('57 Zwierzchowski) - Berezhnyi ('6 Patanowski) ('80 Starbała) - Wieczorek - M.Piórkowski - Chłystek - K.Piórkowski