dzisiaj: 71, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 406

Derby nasze!

• autor: bercikm, 2016-08-31 22:10
Nasza drużyna pokonała w dzisiejszym meczu derbowym 3-1 Milan Milanówek! Bramki zdobywali dla nas Michał Ocipka x2 oraz Tomek Kulesza!

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana z lekkim wskazaniem na nasz zespół. Milan mądrze się bronił i nie dopuszczał podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego pod swoje pole karne. Chlebnia jednak nie zrażała się takim obrotem sprawy, spokojnie wręcz mozolnie budując swoją przewagę, Cierpliwość popłaciła gdyż w 28 minucie Tomek Kulesza pięknym strzałem z 30 metrów wyprowadza nasz zespół na prowadzenie! Do przerwy prowadziliśmy zatem 1-0!

Po zmianie stron nasza przewaga nie podlegała już żadnej dyskusji. Chlebnia co i rusz stwarzała zagrożenie pod bramką Milanu. W 55 minucie prowadziliśmy już 2-0. Bramkę po podaniu Maćka Pietraszko zdobył Michał Ocipka. Ten sam zawodnik zdobył trzeciego gola w 70 minucie, Asystę przy tym trafieniu zaliczył Marcin Ejsmont. Mogliśmy strzelić kilka następnych goli lecz swoich dogodnych sytuacji nie wykorzystali Ejsmont oraz ponownie Ocipka. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie w 86 minucie meczu.

Ta wygrana była 4 zwycięstwem z rzędu odniesionym w tym sezonie. Mamy komplet punktów podobnie jak i inne 3 zespoły. Z jednym z nich zmierzymy się już w najbliższą sobotę 3 września. na Chlebnie zawita lider ligi okręgowej, Naprzód Brwinów! Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz!

Milan Milanówek - LKS Chlebnia 1-3 ( 0-1 )

Bramki dla Chlebni: Michał Ocipka x2, Tomek Kulesza

Skład Chlebni: Rybus, Paciorkowski, Ejsmont, Frączek, B. Piórkowski, Omieciński ( '45 Przygoda ), Pietraszko ( '60 Szulowski ), Kulesza, Bal ( '60 Grochowalski ), Lesiak ( '70 Chojnacki ), Ocipka