Czas na derby powiatu!

• autor: bercikm, 2016-08-30 22:13

W dniu jutrzejszym czekają nas derby powiatu Grodziskiego. Niby mecz który przed nami jest zwykłym spotkaniem 4 kolejki ligi okręgowej. Niby Milan Milanówek to drużyna która w tym sezonie wszystkie mecze przegrała, Niby faworyt jest tylko jeden, LKS Chlebnia. Jednak wszystkie te czynniki nie mają większego znaczenia jeżeli mówimy o meczu derbowym. Takie spotkania rządzą się swoimi prawami a zwycięzce w nim ciężko przewidzieć przed startem meczu.

Liczymy i mamy nadzieję że podopieczni trenera Dariusza Świderskiego pokażą się w jutrzejszym starciu z dobrej strony a po meczu będziemy mogli dopisać sobie 3 punkty pozwalające utrzymać się w ścisłej czołówce ligi okręgowej.

Milan Milanówek w ostatnim meczu przegrał 0-2 z Naprzodem Brwinów. Po 3 porażkach gracze których trenerem jest Mirosław Rastawicki zajmują 15 miejsce w tabeli. Bilans bramkowy zespołu z Milanowka to 2 gole strzelone i 9 straconych.

Początek tego meczu przewidziany jest na godzinę 17:15. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Milanówka wspierać naszą Chlebnie!!!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Trawiński. Asystować mu będą Panowie Wichowski oraz Siuta.