Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-08-18 22:56

W ten weekend oprócz meczu seniorów występujacych w lidze okręgowej swoje rozgrywki wznawiają także nasze rezerwy prowadzone przez trenera Pawła Żeglińskiego. Czeka nas zatem w sobotę sporo emocji sportowych z LKS-em Chlebnia!

Jako pierwsi na boisko wybiegną gracze trenera Dariusza Świderskiego którzy o godzinie 11:00 w Józefovie zmierzą się z miejscową Józefovią. Zespół ten sprawił w pierwszym spotkaniu nie lada niespodziankę wysoko pokonując 4-1 Milan Milanówek. Bramki dla podopiecznych trenera Damiana Politańskiego zdobywali: Trzaskowski, Hyliński, Napieraj, Bakuła.

W poprzednim sezonie Józefovia utrzymała się w lidze okręgowej grupy pierwszej pomimo przegranych baraży z Okęciem Warszawa. MZPN zadecydował o przesunięciu tej drużyny do naszej grupy. Tak więc ten przeciwnik jest dla nas anonimowy co nie zmienia faktu że liczymy na dobry występ naszej drużyny, zakończony zdobyczą punktową, najlepiej w pełnej jej postaci.

Jak wiemy po ostatnim wygranym horrorze w derbowym spotkaniu z rezerwami Pogoni chcemy tą zwycięską formę utrzymać! Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Przybysz. Asystować mu będą Panowie Cieślik i Kostyra.

Po zmaganiach pierwszego zespołu na boisku wybiegną nasze rezerwy. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zmierzą się o godzinie 16:30 z drużyną rezerwową Mszczonowianki Mszczonów.

Zespół prowadzony przez trenera Sławomira Domańskiego ( były wieloletni gracz Pogoni Grodzisk ) minionym sezonie zajął 10 miejsce w tabeli. Drużyna ze Mszczonowa jest niewygodnym rywalem. Potrafi w jednym meczu zdecydowanie wygrać by w następnym odnieść niespodziewaną porażkę. Czeka nas zatem starcie z ekipą nieprzewidywalną.

Co możemy powiedzieć o naszej drużynie? Trener Żegliński mocno pracował z rezerwami które w tym sezonie będą niezwykle młodą drużyną. Wielu graczy naszych juniorów dostanie szansę gry w dorosłym futbolu. Mamy nadzieję że oni jak i cała drużyna pokaże się z dobrej strony nie tylko w tym mecz ale i w całym sezonie!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Piotrowski. Asystować mu będą Panowie Świtkiewicz oraz Gaj.