Horror zakończony happy endem!

• autor: bercikm, 2016-08-14 13:01

Wczorajszy mecz mógł być dla kibiców LKS-u o słabych nerwach niezwykle stresującym wydarzeniem. Z reszta nie tylko dla nich ale dla wszystkich sympatyzujących z naszym klubem. Chlebnia pokazała w tym spotkaniu 2 oblicza. Zespołu który momentami był bezradny ale jednocześnie potrafiący zgarnąć cala pule punktowa.

W pierwszych 20 minutach niestety nasz zespól kompletnie nie istniał. Pogoń bez problemu osiągnęła przewagę i co chwila zagrażała naszej bramce. Juz na początku meczu gola dla zespołu z Grodziska zdobył Radek Zientek. Nie minęło kilka minut i przegrywaliśmy już 0-2. Tym razem rzut karny wykorzystał Damian Rakoczy. Nadal nie potrafiliśmy się przeciwstawić gościom. Z pomocą przyszedł nam bramkarz Pogoni który swoja złą interwencja ułatwił zadanie Tomkowi Kulesza który zdobył bramkę kontaktowa. Jeszcze przed przerwa ten sam zawodnik w bliźniaczo podobnej sytuacji do pierwszej bramki zdobył swojego drugiego gola. Do przerwy mieliśmy zatem remis 2-2.

Po zmianie stron to Pogoń znowu zdobywa bramkę. Na liste strzelców wpisał sie Kuba Szczęsny. Do remisu doprowadził Michał Ocipka. Gola na wagę zwycięstwa zdobyl po podaniu Ocipki Maciek Pietraszko.

Pomimo słabej fragmentami gry zdobywamy 3 punkty. O stylu gry nikt nie będzie pamiętał o wyniku już tak. Liczymy jednak ze w przyszłych meczach zobaczymy lepiej grającą drużynę Chlebni.

Kolejny mecz rozegramy 20 sierpnia kiedy to o godzinie 11:00 w Józefowie zagramy z Jozefovia.

LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk 4-3

Widzów: 200

Skład Chlebni: Rybus - Paciorkowski, Frączek, Ejsmont, Piórkowski B. - Przygoda (60 Omieciński), Kulesza (70 Pietraszko), Szulowski (75 Chojnacki), Piórkowski M. (60 Bal) Lesiak - Ocipka