Na początek rezerwy Pogoni!

• autor: bercikm, 2016-08-12 16:32

Nareszcie! Już jutro swoje rozgrywki wznawia liga okręgowa. Sezon 2016/2017 czas zacząć! Nas najbardziej oczywiście interesuje mecz podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego.

Wzmocniony personalnie zespół LKS-u postara się powalczyć o co najmniej powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu. Po cichu liczymy jednak że może być jeszcze lepiej! Żeby tak się jednak stało musimy pokonać pierwszą przeszkodę na naszej drodze. A jest nią doskonale nam znana rezerwowa drużyna Grodziskiej Pogoni.

Pierwszy mecz i od razu derby!!!

W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta. Obydwie drużyny, zarówno Pogoń jak i Chlebnia w sparingach prezentowały różną formę. Wiadomo jednak że mecze towarzyskie służą innym celom a wynik w nich jest sprawą drugorzędną. Tym bardziej że mecz derbowy wyzwala jednak nieco inne emocje i podejście. Mamy nadzieję jutro zobaczyć dobry futbol w wykonaniu obydwu drużyn, zakończony jednak zwycięstwem choć minimalnym naszej drużyny:)

Kibiców serdecznie zapraszamy jutro na godzinę 11:00 na stadion Chlebni! Liczymy że zapełnią je Państwo do ostatniego miejsca! Do zobaczenia!

Jako główny sędzia spotkanie poprowadzi Pan Barmosz. Asystować mu będą Panowie Przyłęcki i Gaj.