Chlebnia remisuje z Drukarzem!

• autor: bercikm, 2016-08-06 22:09

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego zremisowali 1-1 w ostatnim meczu przed startem rundy jesiennej z Drukarzem Warszawa.

W pierwszej połowie przewagę udokumentowaną gola mieli gracze Chlebni. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Piórkowski który pewnie egzekwował rzut karny. Pomimo kilku kolejnych sytuacji bramkowych nie udało nam się zdobyć następnego gola.

Po zmianie stron to Drukarz przejął inicjatywę. Chlebnia skutecznie się broniła ale nie uniknęła błędu który wykorzystał zespół gospodarzy zdobywając gola wyrównującego. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Teraz przed nami tydzień wyczekiwania na mecz mistrzowski. W sobotę 13 sierpnia o godzinie 11;00 na Chlebni gościć i podejmować będziemy rezerwy Pogoni Grodzisk. Tak więc szykują się nam derby!

Skład Chlebni: Rybus - Paciorkowski, Frączek, Sierański, Piórkowski B. - Przygoda D., Pietraszko, Kulesza (46 Czarnowski T.), Piórkowski M., Lesiak (46 Bogacki) - Ocipka