Chlebnia deklasuje FC Płochocin!

• autor: bercikm, 2016-07-23 17:47

W dzisiejszym meczu sparingowym nasza Chlebnia bez większych problemów pokonała FC Płochocin aż 6-0!

Od samego początku nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Trzeba jednak pamiętać że nasz przeciwnik to przedstawiciel B-klasy. Na tle takiego rywala Chlebnia pokazala że grać w piłkę potrafi.

Szczególnie słowa uznania za dobry występ należą się naszym młodzieżowcom czyli Maćkowi Zwierzchowskiemu ( strzelony gol ) oraz Adrianowi Żakowskiemu którzy pokazali że drzemię w nich spory potencjał.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Maciek Pietraszko x2, Maciek Zwierzchowski, Kamil Piórkowski, Michał Chojnacki, Michał Bal

Zobaczymy jak nasza forma będzie wyglądać z przeciwnikami występującymi w wyższej lidze. A najbliższy mecz rozegramy w środę kiedy to o godzinie 19;00 zmierzymy się w Grodzisku z rezerwami Pogoni.

Skład Chlebni: Rybus - Piórkowski B., Frączek (46 Sierańśki), Gołębiewski (20 Piórkowski K.) - Żakowski - Przygoda D.(46 Zwierzchowski Maciek), Pietraszko (70 Szulowski), Ejsmont (46 Kulesza), Bal - Piórkowski M (46 Bogacki) - Chojnacki