statystyki szczegółowe

Aktualności

Nieudane zakończenie sezonu...

• autor: bercikm, 2016-06-18 20:17
Niestety podopieczni trenera Dariusza Świderskiego nie wykorzystali doskonałej sytuacji do wskoczenia na 3 miejsce w tabeli na koniec sezonu. Wszystkiemu winna dzisiejsza porażka 0-1 z Okęciem Warszawa.

Przed spotkaniem wiedzieliśmy że wygrana z "Lotnikami" na pewno zapewni nam 4 miejsce. Mieliśmy nadzieję że Perła Złotokłos również nie wygra swojego meczu i...tak się właśnie stało. Wystarczyło zwyciężyć i podium byłoby nasze. jak już wiemy ta sztuka nam się nie udała.

Cały mecz był wyrównanym widowiskiem. Obydwie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola. W pierwszej połowie sytuację sam na sam miał zarówno Mateusz Piórkowski jak i Michał Bal ale ani jednemu ani drugiemu nie udało się strzelić gola. Także Okęcie zagrażało naszej bramce ale i tutaj szwankowała skuteczność.

Po zmianie stron nadal gra nie porywała swoim poziomem. W 61 minucie wprowadzony minutę wcześniej Eryk Pajor musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji obojczyka. W 70 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie golem zdobytym z rzutu wolnego. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Zajmujemy 5 miejsce na koniec sezonu. Nie jest źle ale nie okłamujmy się, mogło być lepiej. Brakowało naprawdę niewiele...

W najbliższym czasie przedstawiona zostanie dokładna statystyka poczynań naszego zespołu w zakończonym sezonie ligowym 2015/2016.

Okęcie Warszawa - LKS Chlebnia 1-0 ( 0-0 )

Skład Chlebni: Rybus, B. Piórkowski, K. Piórkowski, Ejsmont, Pawlikowski, Paciorkowski, M. Piórkowski, Petraszko ( '60 Pajor '61 Świtalski ) Kulesza, Sierański, Bal