Ta ostatnia sobota...

• autor: bercikm, 2016-06-17 20:45

W dniu jutrzejszym nasze drużyny seniorskie rozegrają ostatnie mecze sezonu 2015/2016. Pełen rozkład jazdy na ten weekend przedstawia się następująco:

O godzinie 11:00 podopieczni trenera Dariusza Świderskiego rozegrają w Warszawie przy ulicy Radarowej ostatni mecz sezonu. Mierzyć się będziemy z RKS Okęciem Warszawa. Mecz wydawać się by mogło że o tzw. pietruszkę bo znany jest zarówno zespół awansujący do IV ligi jak i walczący o ten poziom rozgrywkowy w barażach to jednak jutrzejsze spotkanie jest dla nas niezwykle ważne. W razie wygranej przy jednoczesnej porażce Perły Złotokłos nasz zespół osiągnie historyczny wynik. Miejsce na podium w lidze okręgowej. Oczywiście tego sobie życzymy ale wszystko zweryfikuje boisko. RKS Okęcie to 12 zespół okręgówki. W dotychczas rozegranych 29 spotkaniach gracze z Warszawy wywalczyli 34 punkty na które złożyło się 9 zwycięstw, 7 remisów i 13 porażek. Bilans bramkowy: 37 goli strzelonych i 57 straconych. W ostatnim meczu Okęcie przegrało 0-6 z UMKS-em Piaseczno.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Mandes. Asystować mu będą Panowie Królewicz i Pawlak.

Również ważne i emocjonujące spotkanie miejmy nadzieję czekać będzie nasze rezerwy. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego o godzinie 14;00 w laskach mierzyć się będą z liderującym w tabeli Rysiem. Nasz zespół zachwyca formą odnosząc zwycięstwo za zwycięstwem. Teraz jednak poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. To będzie doskonałe zwieńczenie sezonu. Rys Laski w dotychczas rozegranych 25 spotkaniach wywalczył 54 punkty. 18 spotkań wygrał, 7 przegrał. Bilans bramkowy: 60 goli strzelonych i 33 stracone. W ostatnim meczu Ryś przegrał z LKS-em Osuchów 0-2.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Rowicki. Asystować mu będą Panowie Wieliczki i Semczyk.

Juniorzy: LKS Chlebnia - KS Promyk Nowa Sucha ( 19, godzina 11:00 )

Orliki: MKS Znicz II Pruszków - LKS Chlebnia (19, godzina 20:00 )

Orliki: FC KOMORÓW - LKS Chlebnia II ( 19, godzina 10:30 )

Orliki:  AKADEMIA LOLEK - LKS Chlebnia III ( 18, godzina 10:00 )