dzisiaj: 782, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 117

Chlebnia pokonuje Lesznowolę!

• autor: bercikm, 2016-06-04 21:29

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego pewnie pokonują FC Lesznowolę 2-0. Nasza przewaga od początku nie podlegała żadnej dyskusji. Pomimo upału Chlebnia stwarzała zagrożenie pod bramką gospodarzy. Przewagę udokumentowaliśmy w 30 minucie kiedy to na prowadzenie wyprowadził nas Michał Bal. Asystował przy tym trafieniu Tomek Kulesza.

Po zmianie stron nadal na boisku grała jedna drużyna; nasza Chlebnia. Gracze z Lesznowoli przez cały mecz praktycznie nie zagrozili poważnie bramce w której stał Maciek Rybus. W 90 minucie obrońcom urwał się Michał Bal i w sytuacji sam na sam najpierw okiwał bramkarza gospodarzy a następnie skierował piłke do pustej bramki. Niedługo po tym golu sędzia zakończył mecz.

Dzięki temu zwycięstwu awansowalismy na 3 miejsce w tabeli. Mamy nadzieję że je utrzymamy. O zajęcie drugiej pozycji będzie już bardzo ciężko. Unia ma nad nami obecnie 4 punkty przewagi i jeden mecz rozegrany mniej.

Kolejne spotkanie rozegramy w następny weekend kiedy to na Chlebni mierzyć się będziemy z rezerwami Pogoni. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

FC Lesznowola - LKS Chlebnia 0-2 ( 0-1 )

Bramka: Michał bal

Skład Chlebni: Rybus, Pawlikowski, Ejsmont, Paciorkowski, B. Piórkowski, Szulowski ( '82 Gołębiewski ), Kulesza, Pajor ( '70 Omieciński ), M. Piórkowski, Sierański ( '70 Pietraszko ), Bal