Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-05-27 14:03

W tym długim weekendzie występów naszych drużyn nie będzie za wiele ale emocje na pewno nie będą mniejsze! Na boisko wybiegną bowiem obie nasze drużyny seniorskie!

LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów ( sobota, godzina 11:00 )

Jako pierwsi jutro o godzinie 11:00 na Chlebni o ligowe punkty walczyć będą gracze występujący w lidze okręgowej. Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego po ostatnim remisie kiedy to straciliśmy gola w doliczonym czasie gry będą chcieli zdobyć 3 punkty w starciu z Naprzodem Brwinów. Nasz jutrzejszy przeciwnik w tabeli zajmuje obecnie 12 miejsce. Dorobek tego zespołu to 30 punktów zdobytych w 26 spotkaniach. Bilans drużyny z Brwinowa to 9 zwycięstw, 3 remisy i 14 porażek. Bilans bramkowy: 34 gole strzelone i 46 straconych. W ostatnim meczu Naprzód dość nieoczekiwanie pokonał 2-0 Perłę Złotokłos. W meczu rozegranym na jesieni Naprzód pokonał w Brwinowie naszą Chlebnię 1-0. Jest zatem doskonała okazja do wzięcia rewanżu za tamto spotkanie!

Mecz jako sędzia główny poprowadzi Pan Trawiński Łukasz. Asystować mu będą Panowie Michalczyk oraz Ozga.

LKS II Chlebnia - Błonianka II Błonie ( niedziela, godzina 15:00 )

W niedzielę, również na swoim obiekcie o godzinie 15:00 podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego starać będą podtrzymać zwycięską passę. Po pokonaniu w ostatnim meczu 6-0 rezerw Mszczonowianki teraz przyjdzie nam się zmierzyć z rezerwową drużyną Błonianki. Nasz przeciwnik zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli A-klasy. W 22 rozegranych spotkaniach gracze z Błonia wywalczyli 23 punkty na które złożyło się 6 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek. Bilans bramkowy: 46 goli strzelonych i 55 straconych. W ostatnim meczu Błonianka przegrała 0-1 z LKS-em Osuchów. W spotkaniu rozegranym na jesieni zremisowaliśmy 1-1.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Adrian Malinowski zaś asystować mu będą Panowie Dziedzic i Skoneczny.

Serdecznie zapraszamy na spotkania naszych drużyn! Spędźmy ten weekend z Chlebnią!