Rocznik 2008 trzeci w Raszynie!

• autor: bercikm, 2016-05-24 08:56
Więcej uwagi chcielibysmy poświęcić rocznikowi 2008 który zajął bardzo dobre 3 miejsce w Mini mistrzostwach Europy w Raszynie!!!

W niedzielę 22 maja wzięliśmy udział w bardzo silnie obsadzonym Mini mistrzostwach Europy w Raszynie. Do turnieju przystąpiło aż 16 drużyn, każda z nich losowała reprezentację, jakiej barwy będzie reprezentować. Los chciał, że graliśmy jako reprezentacja Włoch, a do grupy trafiliśmy z Belgią, Irlandią oraz ze Szwecją.

Pierwsze spotkanie to pewna wygrana 5:1 po dobrym meczu z A.P Żyrardów, która grała jako Belgia. Dalej pokonujemy Szwecję (7:2, UKS Lesznowola) oraz Irlandię (4:2, Perła Złotokłos) i z kompletem punktów wygrywamy swoją grupę. Bramki,które dawały nam zwycięstwa w tych meczach zdobywali: Kamil Jastrzembski, Kacper Dżugała, Kacper Maciejewski, Maks Wzorek oraz Mikołaj Wasilewski.

W ćwierćfinale przyszło nam mierzyć się z Ukrainą, czyli tak na prawdę z drużyną z Akademii AGAPE Białołęka. Po świetnym meczu i trzech bramkach Kacpra Dżugały i jednej Kamila Jastrzembskiego wygrywamy 4:2. Bardzo dobrze w obronie radził sobie Kacper Maciejewski.

W półfinale trafiamy na niesamowitą FCBEscole Varsovie, która grała jako Szwajcaria. Była to pierwsza drużyna rocznika 2008 warszawskiej szkółki FC Barcelony, wyselekcjonowana z ponad 200 zawodników. Mecz zaczął się od naszej przewagi.Niestety nasze niewykorzystane sytuacje się zemściły i to aż trzykrotnie. Gdy wydawało się, że jest już po meczu Kamil Jastrzembski zdobył dwie bramki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:2.

Dzięki naszej waleczności druga połowa była bardzo wyrównana, jednak bramki zdobyła tylko Escola. Przegrywamy 5:2, ale wynik mógłby być dla nas lepszy, gdyby nie dwie niesamowite interwencje bramkarza rywali w końcówce meczu, po strzałach Kamila, które wydawały się nie do obrony.
FCBescola Varsovia pewnie wygrała również finał. Byliśmy jedyną drużyną, która podjęła z nimi wyrównaną walkę.

W meczu o 3 miejsce trafiamy na zaprzyjaźnioną Gwardię Warszawa. Wygrywamy 5:1, a oprócz Jastrzembskiego i Dżugały (strzelali w każdym meczu!), bramkę zdobył Miki Wasilewski

Brawo za walkę i znakomitą grę!

Dodatkowe podziękowania należą się rodzicom, którzy nas wspierali. Byli z nami od godziny 9 aż do 19!
Wygrali konkurs na najlepszy doping!

LKS Chlebnia reprezentowali: Kuba Pelc ( bramkarz), Kacper Dżugała (kapitan), Kacper Maciejewski, Kamil Jastrzembski, Brian Rogoś, Mikołaj Wasilewski, Maks Wzorek, Mieszko Jabłoński, Piotrek Wójcik i Igor Nowakowski - Michalski.