Weekendowy rozkład jazdy!

• autor: bercikm, 2016-05-20 15:10

Kolejny weekend oznacza kolejne piłkarskie emocje związane z występami naszych drużyn. Rozkład jazdy na ten weekend przedstawia się następująco:

LAURA - LKS ( SOBOTA 14:00 )

Szykuje nam się w Chylicach bardzo ciekawy mecz 25 kolejki ligi okręgowej. Miejscowa Laura która zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli zmierzy się z naszą Chlebnią która plasuje się na 5 pozycji. Zwycięstwo podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego pozwoliłoby nadal liczyć się w walce o miejsce barażowe, porażka której nie dopuszczamy do myśli może znacznie ten cel oddalić. Laura w dotychczas rozegranych 24 kolejkach zgromadziła 28 punktów. Bilans tego zespołu to 8 zwycięstw, 4 remisy i 12 porażek. Bilans bramkowy: 41 goli strzelonych i 64 stracone. W ostatnim meczu Laura przegrała 0-5 z UMKS-em Piaseczno. Na jesieni w starciu na Chlebni  padł wynik remisowy 1-1.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Dominiak. Asystować mu będą Panowie Rydzyński i Pietrzak.

MSZCZONOWIANKA II - LKS II ( SOBOTA 17:30 )

Rezerwy prowadzone przez trenera Pawła Żeglińskiego o ligowy byt nadal muszą walczyć. Ostatnie zwycięstwo nad Płochocinem 2-1 do tego celu nas znacznie przybliżyły ale każda strata punktów może być kosztowna w ostatecznym rozrachunku. W sobotę udamy się do Mszczonowa na mecz z tamtejszymi rezerwami Mszczonowianki. Nasz najbliższy rywal w tabeli zajmuje 8 miejsce ( Chlebnia jest 10-ta ) W dotychczas rozegranych 21 spotkaniach Mszczonowianka wywalczyła 24 punkty na które złożyło się 8 zwycięstw i 13 porażek. Bilans bramkowy to 42 gole strzelone i 78 straconych. W ostatnim meczu rezerwy Mszczonowa przegrały 2-4 z LKS-em Osuchów. Na jesieni pokonalismy 4-2 jutrzejszego przeciwnika.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Lewandowski. Asystować mu będą Panowie Dyszkiewicz oraz Michalczyk.

LKS 99 - LEGION ( SOBOTA 11:00 )

LKS 04 - ZNICZ ( SOBOTA 15:00 )

LKS 05 - BŁONIANKA ( NIEDZIELA 12:30 )

LKS II 05-NAPRZÓD BABICE ( SOBOTA 17:30 )

MILAN - LKS 07 ( NIEDZIELA 16:00 )

WTOREK 24.05

LKS III 05 - POGOŃ ( 17:00 WESTFALA )

LKS 08 - ZNICZ ( 19:00 CHLEBNIA )

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZE NASZYCH DRUŻYN!!!