ogółem: 3 809 408

Chlebnia pokazała moc!

• autor: bercikm, 2016-05-14 17:29

Chlebnia wysoko bo aż 6-2 pokonała w dzisiejszym meczu Milan Milanówek.

Już pierwsza połowa pokazała która drużyna z tego starcia wyjdzie zwycięsko. Od początku meczu to Chlebnia nadawała ton w grze. Osiągnęliśmy przewagę czego efektem były strzelane bramki. Najpierw w 15 minucie z rzutu karnego trafił Marcin Ejsmont. W 18 minucie było już 2-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Bal. W 25 minucie prowadziliśmy już 3-0! Tym razem piłkę w siatce gości umieścił Kamil Pawlikowski. W pierwszej połowie Chlebnia imponowała zaangażowaniem i polotem w każdej z przeprowadzanych akcji.

Po zmianie stron festiwal strzelecki trwał w najlepsze. W 60 minucie gola zdobył Piotr Szulowski. W 65 kolejne trafienie dla siebie i zespołu uzyskał Michał Bal. Od tego momentu Chlebnia lekko odpuściła gościom z Milanówka a Ci zdobyli pierwszego gola. Chlebnia odpowiedziała najlepiej jak mogła czyli kolejnym trafieniem. Swojego trzeciego gola a 6 dla zespołu zdobył Michał Bal. Milan zdołał jeszcze zdobyć jedną bramkę. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 6-2 dla naszego zespołu!

Odniesione zwycięstwo pozwoliło umocnić się na 5 miejscu w tabeli. Do 2 pozycji gwarantującej grę w barażach tracimy zaledwie 3 punkty...

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 21 maja kiedy to o godzinie 16:00 w Chylicach mierzyć się będziemy z miejscową Laurą.

LKS Chlebnia - Milan Milanówek 6-2

Bramki dla Chlebni: Michał Bal x3, Ejsmont, Pawlikowski, Szulowski

Skład Chlebni: Rybus, Paciorkowski, Gołebiewski, Piórkowski K, Piórkowski B. ( '60 Bogacki ), Pawlikowski ( '65 Wiśniewski ), Szulowski, Ejsmont, Pajor, Sierański ( '60 Pietraszko ), Bal