statystyki szczegółowe

Aktualności

Cenny remis rezerw w Lesznie!

• autor: bercikm, 2016-05-01 10:56

Po bardzo mądrym w naszym wykonaniu meczu remisujemy na terenie vice-lidera 2:2.
Od początku spotkania nastawiliśmy się na grę z kontry, Mimo ,że gospodarze przeważali , mądrze broniliśmy się i wyprowadzaliśmy kontrataki. Do przerwy po dobrze rozegranym stałym fragmencie Partyzant prowadził 1:0.

Po przerwie walczący o awans gospodarze ponownie ,,rzucili " się na nasz zespół i 10 min po wznowieniu gry powiększyli prowadzenie na 2:0. Mimo to nie przestaliśmy wierzyć w uzyskanie korzystnego rezultatu. Najpierw bramkę kontaktową zdobywa Michał Zwierzchowski, a potem po rzucie wolnym do remisu doprowadza Łukasz Wiśniewski. Bardzo  nerwowa końcówka meczu obfitowała w szanse dla obu ekip , ale w ostatecznym rozrachunku podzieliły się one punktami. Wartym odnotowania jest fakt, że w naszym zespole bardzo dobre zawody rozegrali juniorzy z rocznika 1999, którzy powołani zostali na ten pojedynek.

Kolejny mecz rozegramy na Chlebni w niedzielę 8 maja maja kiedy to o godzinie 15:00 gościć i podejmować będziemy LKS Osuchów.

PARTYZANT LESZNO - LKS CHLEBNIA II 2:2 (1:0)

Bramki : Michał Zwierzchowski , Łukasz Wiśniewski

Skład: Soćko - Włodarczyk - Żakowski - Michałowski - Przygoda - Chłystek - Wieczorek - M.Piórkowski ('65 Maciej Zwierzchowski) - Wiśniewski - Michał Zwierzchowski - Omieciński