dzisiaj: 546, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 638

Zwycięstwo!!!

• autor: bercikm, 2016-04-30 18:30

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego pokonali w dzisiejszym meczu 2-1 Przyszłość Włochy!

Od początku mecz był niezwykle wyrównany. obie drużyny grały zdecydowanie, czasem na pograniczu faulu. Nie ma się co takiej grze jednak dziwić. Zarówno Chlebnia jak i Przyszłość, chyba można tak powiedzieć walczą o zajęcie miejsca gwarantującego grę w barażach. Dla Chlebni byłaby to wielka, historyczna sprawa zwłaszcza po dzisiejszej wygranej ta wizja nabiera coraz to realniejszych kształtów. Już w 1 minucie wychodzimy na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się gracz gości od którego pleców odbiła się piłka i wpadła do bramki. W 20 minucie Przyszłość odpowiada golem którego zdobył Bałajzy. W kolejnych minutach zaczęła się zarysowywać delikatna przewaga Chlebni. Efektem gol zdobyty w 43 minucie. Zdobył go Daniel Paciorkowski.

Druga połowa była bliźniaczo podobna do pierwszej. Przyszłość starała się wyrównać, Chlebnia mądrze się broniła. Pod koniec meczu goście nieco przycisnęli lecz na nasze szczęście nie udało im się zdobyć bramki wyrównującej. Tym samym nasze zwycięstwo stało się faktem!

Obecnie zajmujemy 5 miejsce w tabeli tracąc do 2 miejsca zaledwie 2 punkty. Kolejny mecz zagramy w sobotę 7 kwietnia kiedy to o godzinie 14;00 będziemy mierzyć się z KS Teresinem na jego terenie.

LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2-1

Bramki: samobój, Paciorkowski - Bałajzy

Skład Chlebni: Rybus, Kamil Piórkowski ( '70 Sierański ), Bartek Piórkowski, Paciorkowski, Gołębiewski, Pawlikowski ( ;87 Wiśniewski ), Szulowski ( '80 Bogacki ), Kulesza, Pajor, Bal, Ejsmont