dzisiaj: 559, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 894

Piąty mecz, piąta wygrana rocznika 99!!!

• autor: bercikm, 2016-04-10 11:24

W piątej kolejce rozgrywek pokonujemy na własnym boisku KS Konstancin 5:1. Był to typowy mecz walki. Mało było ładnej , technicznej piłki, ale za to obie drużyny walczyły o każdy centymetr boiska od pierwszej do ostatniej minuty.

W pierwszej połowie swoją przewagę udokumentowaliśmy trzema trafieniami, kolejny raz skutecznie wykonując stałe fragmenty gry.

Początek drugiej części to jednak przewaga gości, którzy spychają nas do defensywy by w końcu po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego zdobyć bramkę kontaktową. Na kwadrans do końca wyprowadzamy szybki kontratak zakończony golem , który przesądza o losach meczu. W końcówce dokładamy jeszcze piątą bramkę i wygrywamy ostatecznie 5:1.

LKS CHLEBNIA - KS KONSTANCIN  5:1 (3:0)