statystyki szczegółowe

Aktualności

Perła pokonana!!!

• autor: bercikm, 2016-04-09 22:12

Miłą niespodziankę sprawili nasi piłkarze pokonując w Złotokłosach faworyzowaną Perłę 2-1!

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego szybko bo już w 7 minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Kamil Świtalski. Kolejne minuty to dość wyrównana gra bez jakichś dogodnych sytuacji dla obydwu zespołów. Chlebnia grała mądrze, zdyscyplinowanie taktyczne było widać na każdym kroku. Wiedzieliśmy że najmniejszy błąd może szybko zostać wykorzystany przez gospodarzy. Perła nie miała większego pomysłu na grę. Sytuacja stała się dla nas jeszcze lepsza w 20 minucie meczu. Faulowany w polu karnym Perły był Piotr Szulowski. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Kamil Switalski i po chwili mógł się cieszyć ze zdobycia swojego drugiego gola w tym meczu. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron Perła wróciła do gry. W 49 minucie gracze gospodarzy zdobyli bramkę kontaktową autorstwa Adama Piotrowskiego. Od tego momentu gra stała się zacięta wręcz na pograniczu faulu. Perła naciskała, Chlebnia nie odpuszczała. W kolejnych minutach zrobilo się na tyle nerwowo że sędzia musiał co chwila wyciągać żółte kartki z kieszeni. Na całe szczęście wynik udało się dowieźć do końca. Tym bardziej jest to cenne że w ostatniej akcji meczu Perła miała rzut karny który jednak fenomenalnie obronił Rybus!

Zwycięstwo i 3 punkty stały się faktem! Awansowaliśmy na 6 miejsce w tabeli! Kolejny mecz rozegramy 16 kwietnia kiedy to o godzinie 11:00 na Chlebni gościć i podejmować będziemy Naprzód Stare Babice.

Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 1:2
Bramki: Adam Piotrowski 49 - Kamil Świtalski 7, 20
Żółte kartki: Małuj, Kacperski, Arak, M. Kur, Gotchold, Zawadzki
Czerwona kartka: Kacperski (87, za dwie żółte)
Sędziował: Jarosław Synowiecki
Widzów: 50
Perła: Reszka - Małuj, Rzepliński, Wojas, M. Kur - Gotchold, Kulpa (46 Maciejewski), Piotrowski - Zawadzki, Arak (70 Kacperski), C. Kur
LKS: Rybus, Małek, Paciorkowski, B.Piórkowsk, K. Piórkowski ( '65 Ejsmont ), Sierański ( '60 Pietraszko ), Szulowski, Pawlikowski, Pajor, Bal, Świtalski