dzisiaj: 579, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 989

Juniorzy Chlebni lepsi od Milanu!

• autor: bercikm, 2016-03-21 17:23

Po emocjonującym i trzymającym w napięciu licznie zgromadzoną widownie meczu, pokonujemy Milan Milanówek 1:0.

Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy. Nasi rywale grający w tej połówce ,, z wiatrem" zdecydowanie dominowali na boisku, my natomiast czekaliśmy na kontrataki. Do przerwy nie padły jednak żadne gole.

W drugiej części spotkania role się odwróciły. To my staraliśmy się atakować, a gra się wyrównała. W 60 minucie bramkę na wagę 3 punktów zdobył Marcel Omieciński i odnieśliśmy tym samym bardzo ważne zwycięstwo .

MILAN MILANÓWEK - LKS CHLEBNIA 0:1 (0:0)

Bramka : Marcel Omiecińśki

Skład : PAROL - SOBCZAK - ŻAKOWSKI - KAŁUCKI - CZARNOWSKI - TRACZYK ('41 SPINEK ) ('75 STACHLEWSKI ) - KWIECIEŃ - PRZYBYLSKI - ZAPRZAŁEK ( '61 TADZIK ) ('79 BOŁOZ) - ZWIERZCHOWSKI - OMIECIŃSKI