Harmonogram piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2016-03-11 21:02

Zbliżający się weekend zapowiada się niezwykle ciekawie.

Na pierwszy plan wysuwa się nasz rocznik młodzieżowy 1999/2000 który już jutro rozpoczyna nowy sezon! Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego mają wielkie ambicje na osiągnięcie kolejnego sukcesu. W wiosennych zmaganiach I Warszawskiej Ligi Juniorów U-17 grupa II wystąpi 8 zespołów. Awans do ligi wojewódzkiej 98/99, bo w połączeniu tych dwóch roczników będzie funkcjonować liga od sezonu 2016/17 - wywalczy tylko zwycięzca grupy.Na początek podobnie jak w rozgrywkach jesiennych zmierzymy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Spotkanie to odbędzie się na boisku w Chlebni w sobotę o godzinie 12:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W niedzielę 13.03 rocznik 2005 o godzinie 11:00 w Raszynie na boisku KS Raszyn gra równolegle dwa sparingi z w.w drużyną. Zbiórka zawodników na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Raszynie o godzinie 10:30.

Pierwsza drużyna seniorów w związku z rezygnacją GKS-u Pogoń z meczu towarzyskiego rozegra wewnętrzny sparing.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!

A już niedługo seniorzy występujący w lidze okręgowej wznowią zmagania w rundzie wiosennej. W najbliższym czasie przeprowadzony zostanie wywiad zarówno z trenerem jak i zawodnikami odnośnie wiosennych rozgrywek ligowych.