Krok po kroku czyli jest postęp!

• autor: bercikm, 2016-02-22 11:18

W dniu wczorajszym podopieczni trenera Marcina Wojciechowskiego ( rocznik 2009/2010 ) po raz 2 w swojej historii udali się na turniej piłki halowej do Nadarzyna. Pojechaliśmy tam poprawić nasze poprzednie osiągnięcie ale przede wszystkim naszym celem było dobrze się bawić grając w piłkę nożną! Jak się później okazało oba cele zostały spełnione!

W rozgrywkach grupowych mieliśmy za przeciwników: pierwszą drużynę Znicza Pruszków ( późniejszy triumfator ), Offensywę Książenice ( 2 miejsce w całym turnieju ) oraz FC Komorów. W meczu ze Zniczem przez większość spotkania graliśmy jak równy z równym lecz niestety lepszą skutecznością wykazali się gracze przeciwnika i wygrali ostatecznie 3-0. W kolejnym meczu z Offensywą to nasza Chlebnia przez 8 minut stwarzała sobie sytuacje strzeleckie ( chociażby strzał w słupek ) lecz i tutaj wyszedł brak doświadczenia co wykorzystali gracze przeciwnika strzelając nam 3 bramki. W ostatnim meczu grupowym graliśmy z FC Komorów. Pomimo prowadzenia 1-0 ( gol Oskara Jedynaka ) przegrywamy 1-2.
Następnie graliśmy z 3 zespołem grupy B w półfinale pocieszenia. Naszym rywalem był UKS Kąty Mikówiec. 2-krotnie obejmowaliśmy prowadzenie ( 1-0,2-1 ) ale przegrywamy 2-4 choć trzeba przyznać że gralismy bardzo widowiskowo i ofensywnie! Bramki zdobywali: Oskar Jedynak i Mikołaj Wasilewski.

Pozostał nam w turnieju jeszcze jeden mecz o miejsce 7 z FC Komorowem. W tym meczu mieliśmy zdecydowaną przewagę czego efektem 2 gole strzelone ( Alan Sobotka i Mikołaj Wasilewski ) Goście na sekundy przed końcem meczu zdobyli bramkę honorową.

W kolejnym turnieju widać już było progres. Udało nam się wygrać mecz a do tego zdobyć 5 bramek, dodatkowo w wielu meczach graliśmy przyjemnie dla "oka". najważniejsze jednak że chłopaki świetnie się bawili a zabaw i wygłupów nie było końca! I o to chodzi! Przede wszystkim dobra zabawa z kolegami która pomaga scalać naszą grupę!

Pomimo zdobycia 7 miejsca to z naszego zespołu jednogłośnie wybrano gracza turnieju. Na to miano zasłużył MIKOŁAJ WASILEWSKI! Nie sposób nie zgodzić się z organizatorami bo MIKI w całym turnieju był bezsprzecznie najlepszym aktorem na boisku pokazując niezwykłe umiejętności, zaangażowanie i grę na maksa! Jak to powiedział organizator: rośnie nam nowy Messi ( de facto to idol Mikołaja ;) ) Wielkie brawa dla naszego zawodnika!!!

Brawa należą się także rodzicom za wspaniały doping przez cały czas trwania turnieju oraz za to że od małego zaszczepiają w dzieciach radość do piłki i do sportu! Wielki ukłon w Państwa stronę!

Na turnieju reprezentowali nas: Kuba Filarczyk ( Neuer może czuć się zagrożony ), Olek Wieczorek ( Glik naszej obrony ), Oskar Jedynak ( kolejna wieża naszego bloku obronnego ), Kuba Cieślak ( mrówka ciężko pracująca na całym boisku ), Bartek Wysocki ( Fabiański naszego teamu ), Maciej Wysocki ( piłka może przejść ale zawodnik nie ma szans ), Olek Satowicz ( i tak mnie nie dogonisz ), Alan Sobotka ( najlepsza fryzura w zespole ), Staś Sawicki ( młody talent! ), Kuba Czupryniak ( w ostatnim meczu fenomenalne interwencje ), Krystian Zagrajek ( 3 czekolady zjadłem rano;) ) oraz Mikołaj Wasilewski ( Show must go on! Messi turnieju ! )

W rozwinięciu wiadomości kilka zdjęć z turnieju. Duuuża porcja kolejnych fotek dostępna będzie na stronie naszego rocznika w godzinach wieczornych:

nowa-galeria-6375776.jpg nowa-galeria-6375777.jpg nowa-galeria-6375778.jpg