Porażka z młodymi piłkarzami Żyrardowianki

• autor: bercikm, 2016-02-21 22:40

Niestety wysoką porażką 0-4 zakończyło się spotkanie podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego z drużyną Żyrardowianki rocznik 1997.

W pierwszej połowie mecz był niezwykle wyrównany lecz to gospodarze tego spotkania byli skuteczniejsi i zdobyli gola dającego prowadzenie. Chlebnia mogła i powinna także zdobyć bramkę ale brakowało skuteczności.

Po zmianie stron przewaga Żyrardowianki nie podlegała już dyskusji i kolejne gole potwierdzały to co działo się na boisku. Ostatecznie przegraliśmy 0-4.

Skład Chlebni: Soćko - Piórkowski B. (70 Szulowski), Paciorkowski, Milewski (46 Piórkowski K.), Pawlikowski - Głazowski (46 Gwardiak), Lejdyn (46 Małek), Szulowski (46 Sierański), Bal - Ejsmont, Świtalski