dzisiaj: 926, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 261

Rezerwy lepsze od Raszyna, Juniorzy przegrywają z Varsovią!

• autor: bercikm, 2016-02-20 22:52

Rezerwy Chlebni pokonały swoich odpowiedników z Raszyna 3-2. Bramki zdobywali dla naszego zespołu: Bartłomiej Zych, Marcel Omieciński , Michał Małek.

W pierwszej połowie przewagę posiadali goście którą udokumentowali jednym trafieniem. Druga odsłona była jednak już bardzo dobra w naszym wykonaniu i mimo, że przegrywaliśmy już 0:2 , to zdołaliśmy odrobić straty , a nawet przechylić szalę na naszą korzyść zdobywając gola w ostatniej akcji meczu.

Skład: Parol - Berezhnyi - Świderski - Michałowski - Włodarczyk - Pietraszko - testowany 1 ('46 Sierański ) - testowany 2 ('46 Małek) - Patanowski - Zych - Omieciński

Juniorzy Chlebni przegrali 6-8 z Varsovią Warszawa. Bramki zdobywali: Marcel Omieciński 3, Sebastian Patanowski , Mateusz Kałucki, Adrian Żakowski.

W kolejnym meczu kontrolnym ulegamy czołowej drużynie ligi mazowieckiej Varsovii. Mimo, że gospodarze zdominowali nas w pierwszej połowie meczu i odskoczyli na kilka bramek, po przerwie pokazaliśmy charakter i zagraliśmy dobre 40 minut, które zaowocowało trzema zdobytymi golami i jedną straconą.

Skład: testowany 1 ( '41 Tadzik ) - Kwiecień - Żakowski - Janik - Parol - Zaprzałek (Patanowski ) - Zwierzchowski - Kałucki ( testowany 2) - Przybylski - Omieciński - Traczyk

Kolejne mecze naszych drużyn: rezerwy - w środę o 20 z Pogonią II zaś juniorzy w sobotę o 14 z Interem W-wa ( oba w Grodzisku)