Podsumowanie obozu rocznika 2007!

• autor: bercikm, 2016-02-17 15:36

Młodzi zawodnicy naszej akademii niedawno wrócili ze zgrupowania sportowego. Obóz zimowy, w którym wzięliśmy udział odbył się w miejscowości Teresin w województwie Mazowieckim.

Warunki, jakie nam tam zapewniono były bardzo dobre mowa tu o obiektach, na który przyszło nam trenować oraz zakwaterowaniu. Wyżywienie serwowane przez kuchnię było również bardzo dobre. Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, tak więc każdy zawodnik mógł sobie zjeść to, na co miał ochotę i nikomu niczego nie brakowało. Natomiast obiady były podawane do stolika.

Chłopcy spali w pokojach pięcio i cztero osobowych, każdy pokój był wyposażony w telewizor i pakiet kanałów z bajkami, co było dodatkową atrakcją podczas czasu wolnego dla naszych małych adeptów piłki nożnej. Trenowaliśmy dwa razy dziennie na hali, oraz gdy była ładna pogoda trenowaliśmy na dworze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Odwiedziliśmy również salę zapaśniczą w której trener Michał przeprowadził trening ogólnorozwojowy z elementami gimnastyki. Zajęcia treningowe jakie przeprowadzaliśmy podczas obozu polegały przede wszystkim na poprawie techniki.

Na obozie zorganizowaliśmy konkurs czystości w pokojach. Walka o najczystszy pokój trwała do ostatniego dnia naszego pobytu w Teresinie. O pierwsze miejsce walczył pokój 107 - Andrzeja, Damiana, Piotrka i Wiktora, oraz pokój 109 - Sebka, Kacpra, Michała i Dominika. Jednym punktem wygrał pokój nr. 107!

Na obozie był z nami koordynator naszej akademii, trener Janusz Klimczewski, który pomagał trenerowi Michałowi w treningach. Na zakończenie całego obozu pojechaliśmy na turniej do Białobrzegów. Niestety nie pokazaliśmy na co nas stać. Było widać duże zmęczenie naszych zawodników po tygodniowym pobycie na obozie. Mimo wszystko chłopcy wrócili z uśmiechem na twarzach do domu. Następny obóz w lecie w Barcicach k. Nowego Sącza w dniach 3-13 sierpnia.