statystyki szczegółowe

Aktualności

Naprzód rozgromiony!

• autor: bercikm, 2016-02-07 16:17

Zdecydowaną wygraną zakończył się wczorajszy mecz naszej Chlebni przeciwko Naprzodowi Brwinów. Pokonaliśmy w spotkaniu kontrolnym ligowego przeciwnika aż 6-1!

Pierwsza połowa należała tylko i wyłącznie do nas. Mieliśmy w tej części gry zdecydowaną przewagę i pełną kontrolę nad tym co działo się na boisku. Strzelamy w niej 4 gole. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Ejsmont, Tomasz Kulesza, Krzysiek Bogacki oraz Kamil Świtalski.

Po zmianie stron dokładamy kolejne bramki. Tym razem strzelcami zostali Michał Bal oraz Mateusz Piórkowski.  75 minucie kontuzję złapał Michał Małek i do końca meczu musieliśmy grać w osłabieniu. Efektem honorowa bramka strzelona przez Naprzód.

Skład Chlebni: Rybus - Głazucki (46 Pawlikowski), Ejsmont (46 Jeżewski), Milewski (70 Ejsmont), Piórkowski B. (46 Małek) - Wiśniewski (46 Piórkowski M.), Szulowski (70 Bogacki), Kulesza (46 Lejdyn), Bal (70 Świtalski) - Bogacki (46 Gwardiak), Świtalski (46 Pękacz Ł.)