Wygrana rezerw i juniorów!

• autor: bercikm, 2016-01-31 23:16

Rezerwy Chlebni pokonały w meczu sparingowym Gwardię W-wa 2:1 (0-0) Bramki zdobywali dla podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego: Tomek Barański oraz Piotrek Chłystek

Skład: Soćko - Michałowski - K. Piórkowski - Paciorkowski - Wiśniewski - M. Piórkowski - Sierański - Pietraszko - Zdulski - J.Piórkowski - Barański . Zagrali także : Włodarczyk i Chłystek

Rocznik '99 LKS CHLEBNIA pokonał zdecydowanie AP SOCHACZEW 12:0. (6:0) Bramki zdobywali: Maciek Zwierzchowski x 5, Sebastian Patanowski x 2, Damian Kober x2, Adrian Żakowski, Daniel Stachlewski , Bartłomiej Barol. Niestety goście nie dysponowali optymalnym składem i rozegraliśmy jednostronny mecz zakończony wysokim zwycięstwem.

Skład: testowany ( '45 Tadzik ) - Zaprzałek - Janik - Żakowski - Stachlewski - Przybylski - Kałucki - Bołoz - Patanowski - Zwierzchowski - Kober ( '45 Parol)