P. Żegliński: Atmosferę budują wygrane mecze!

• autor: bercikm, 2016-01-28 22:11

Rezerwy jutro podejmować będą o godzinie 14:00 w Grodzisku w meczu sparingowym Gwardię Warszawa.

W związku z tym faktem przeprowadzono wywiad z trenerem naszego A-klasowego zespołu rezerwowego, Pawłem Żeglińskim w którym to opiekun Chlebni przybliża jak wyglądają przygotowania do rundy wiosennej.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

1) Trenerze, jak zespół rezerwowy przygotwouje się do rundy wiosennej w A-klasie?

Drużyna rezerw przygotowuje się do rundy jesiennej na obiektach przy ulicy Westfalla. Trenujemy we wtorki o godzinie 19.00 i czwartki o 18.30. W ramach treningu rozegraliśmy też grę kontrolną w Pruszkowie 17 stycznia z juniorami miejscowego Znicza. Spotkanie zakończyło się wysoką porażką , jednak była to dla nas dopiero 3 jednostka treningowa i tak też traktowaliśmy ten mecz.

2) W sobotę czeka drużynę sparing z Gwardią Warszawa. Czy jest już potwierdzona godzina tego spotkania? Co w tym meczu będzie najważniejsze dla trenera?

Zgadza się, w sobotę czeka nas sparingowe spotkanie z zespołem Gwardii Warszawa. Początek meczu o godzinie 14.00 w Grodzisku Mazowieckim. Wiadomo, że w meczach sparingowych nie chodzi o wyniki, lecz o zgranie, przećwiczenie pewnych elementów, a w okresie w którym jesteśmy przede wszystkim wybieganie i kolejną jednostkę treningową. Nie zmienia to jednak faktu ,że każde wygrane mecze budują atmosferę w zespole, dlatego taki jest również nasz cel na sobotę.

3) Jak wygląda sprawa wzmocnień personalnych? Czy są nowi gracze którzy wzmocnią zespół przed rundą wiosenną?

Jeśli chodzi o wzmocnienia to na tą chwilę są dwa powroty do drużyny po kontuzjach , które bardzo mnie cieszą i myślę ,że dodają one jakości całemu zespołowi. Mam tu na myśli Marcina Zdulskiego i Tomka Barańskiego.

4) Proszę wspomnieć także o przygotowaniach zespołu juniorskiego do rozgrywek? Co słychać w tym zespole?

Rocznik '99 od początku roku bardzo solidnie przygotowuje się do nadchodzącej rundy. Mamy ciekawych i silnych sparingpartnerów jak chociażby nasz ostatni rywal Widok Skierniewice , który występuje na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej w województwie łódzkim (remis 4:4). Przed nami sobotni sparing z AP Sochaczew ( godz.16 w Grodzisku),a także kolejne gry kontrolne z ekipami Świtu Nowy Dwór Maz. , Huraganu Wołomin czy Varsovii. W drugim tygodniu ferii drużynę czeka natomiast obóz dochodzeniowy. Mamy zatem sporo pracy i ambitne plany do zrealizowania.