Chlebnia Cup za nami...

• autor: bercikm, 2015-12-04 08:44

W ostatnią niedzielę odbyła się kolejna edycja Chlebnia CUP!!!! Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji

Emotikon smile

Turniej wygrała Akademia Piłkarska Sochaczew wyprzedzając Pogoń Grodzisk oraz Żyrardowiankę Żyrardów.

Nasza drużyna została podzielona na dwa zespoły.

Zawodnicy LKS Chlebnia I zajęli dopiero czwarte miejsce, grając zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Bez wątpienia była to dla nas korzystna lekcja oraz zastrzyk motywacji do dalszej pracy.
Na 8 miejscu sklasyfikowana została drużyna LKS Chlebnia II, której zawodnikom należą się szczególne brawa. Chłopcy dzielnie walczyli, mimo że był to dla większości z nich pierwszy turniej.

LKS CHLEBNIA 2008 reprezentowali: Mikołaj Wasilewski, Kacper Maciejewski, Kacper Dżugała, Maks Wzorek, Olek Dąbrowski, Piotruś Wójcik, Igor Nowakowski, Hubert Sołoducha, Brian Rogoś, Remek Tyniec, Jaś Wacławski, Olek Wieczorek, Piotruś Wieczorek, Miłosz Jabłoński, Mieszko Jabłoński, Bartek Broda, Mateusz Wilczyński, Mateusz Osiński i Michał Krzyżanowski.