dzisiaj: 865, wczoraj: 568
ogółem: 3 820 110

Chlebnia pokonuje Okęcie!

• autor: bercikm, 2015-11-15 09:32

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasza Chlebnia pokonuje Okęcie Warszawa 4-3. Głównym aktorem tego widowiska był...porywisty wiatr który w dużym znaczeniu wpływał na poczynania boiskowe.  Drużynie, która grała z wiatrem grało się dużo łatwiej. Pierwszą połowę z nim grała drużyna Okęcia i to zespół gości kontrolował grę w tej połowie. Pierwszą bramkę "Lotnicy" zdobyli w 10 minucie. W 20 minucie niestety przegrywamy już 2:0 po wykorzystanym rzucie karnym. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy nawet stworzyć sobie sytuacji ale sprawy w swoje ręce wziął Świtalski, po indywidualnej akcji i strzale zza pola karnego w 41 minucie zdobywa bramkę kontaktową.

W drugiej połowie to my graliśmy z wiatrem i to nam grało się dużo łatwiej. Szybko strzelamy bramkę na 2:2. Po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale głową w 53 minucie zdobywa ją Pawlikowski. W 68 minucie po faulu na Pękaczu rzut karny wykorzystuje Dryka i mamy 3:2. Do tego momentu mamy pełną kontrolę nad spotkaniem, a bynajmniej tak nam się wydaje , gdyż po błędzie naszej linii obrony i bramkarza tracimy bramkę na 3:3. W 83 minucie mogliśmy objąć prowadzenie ale Pietraszko strzela w spojenie. W 87 minucie goście wychodzą sam na sam ale zawodnik gości za mocno wypuszcza sobie piłkę i łapie ją Soćko. Gdy wydawało się że w tym meczu nastąpi podział punktów w 90 minucie po dośrodkowaniu Paciorkowskiego bramkę samobójczą strzelają goście i tym samym zdobywamy 4 bramkę.

To spotkanie było ostatnim rozgrywanym przez naszą drużynę w tym roku. Przed nami kilka miesięcy przerwy, do gry wracamy w marcu. W pierwszym meczu rundy wiosennej na Chlebni podejmować będziemy SEMPa Ursynów. W najbliższym czasie przeprowadzone zostaną statystyki rundy jesiennej.

LKS Chlebnia - Okęcie Warszawa 4-3 ( 1-2 )

Bramki dla Chlebni: Kamil Świtalski, Kamil Pawlikowski, Grzegorz Dryka, samobójcza

Skład Chlebni: Soćko - Piórkowski B., Ejsmont, Dryka, Paciorkowski - Pawlikowski, Bogacki (75 Pietraszko), Szulowski, Małek (60 Pękacz) - Kulesza, Świtalski