Wypowiedzi zawodników po meczu z Pogonią!

• autor: bercikm, 2015-11-11 22:02

Po wygranym, derbowym meczu z Pogonią przeprowadzono rozmowę z zawodnikami naszego klubu. Na pytania odpowiadali: Krzysztof Bogacki oraz strzelec jednej z bramek czyli Michał Małek. Szczegóły rozmowy w rozwinięciu wiadomości.

Michał Małek:

1) Zwyciężamy w derbach. Strzeliłeś bardzo ważną bramkę. Czy ona pozwoliła Wam uwierzyć w to że ten mecz można wygrać?

Przez cały mecz myśleliśmy tylko o zwycięstwie. Bramka to efekt pracy całego zespołu. .Ja to tylko zakończyłem i przywróciłem wiarę drużynie . Ten mecz pokazał, że jak chcemy to potrafimy.

2) Czy Pogoń czymś Was zaskoczyła?

Pogoń nie mogła nas niczym zaskoczyć. Oba zespoły znają się zbyt dobrze.

3) Jak oceniasz poziom sportowy tego widowiska

Uważam, że widowisko mogło być na wyższym poziomie.  Oba zespoły kopały klasyczną lagę. Do tego silne podmuchy wiatru nie pomagały nam w grze.

Krzysiek Bogacki:

1) Zwyciężamy w meczu derbowym. Dla Ciebie to pierwsze takie spotkanie w naszych barwach. Czułeś dodatkowe emocje związane z tym występem?

Jeśli chodzi o mnie to był to mecz o 6 pkt patrząc na tabele ligi, ale patrząc po chłopakach którzy są ze mna w szatni widać bylo ze to jest mecz inny niz wszystkie. Super ze wygraliśmy!

2) Jak oceniasz przebieg meczu?

Ameryki nie odkryje mówiąc że mecz nam sie nie ułożył i warunki atmosferyczne nie pozwoliły nam na gre tak jak byśmy tego chcieli. Pierwsze 45 min wyrównane ale po przerwie jakby mniej wiało i bylo widać która drużyna ma więcej jakości i dlatego tez przy odrobinie szczęścia wygraliśmy :)

3) Czy Pogoń czymś Was zaskoczyła?

Zupełnie niczym bo oprócz walki i zaangażowania nie mieli nic do zaoferowania. Mieli dwóch, trzech ludzi którzy sprawiali nam kłopoty i tyle .Byliśmy dziś lepsi piłkarsko:)