dzisiaj: 450, wczoraj: 467
ogółem: 3 819 127

Z Ożarowianką tylko remis...

• autor: bercikm, 2015-11-11 21:55

Wielki niedosyt pozostał po spotkaniu rezerw z drugą drużyną Ożarowianki. Pomimo , iż byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych to z Ożarowa wywieźliśmy tylko 1 punkt.

W pierwszej połowie prowadziliśmy grę , a gospodarze cofnięci na swoją połowę nie byli w stanie nam zagrozić. Z naszej przewagi jednak nic nie wyniknęło i po 45 min było 0:0.

Druga odsłona rozpoczęła się od podobnego przebiegu jednak w przeciągu kilku minut popełniamy dwa fatalne błędy w obronie i nagle w meczu , w którym mieliśmy wszystko pod kontrolą zrobiło się 2:0 dla gospodarzy.  Nie mając nic do stracenia, atakujemy jeszcze mocniej i w końcu odczarowujemy bramkę rywali (gol Michała Zwierzchowskiego). Kilka minut później strzelamy gola wyrównującego (Łukasz Wiśniewski)  i próbujemy przechylić szalę na swoją korzyść. W 85 minucie meczu faulowany w polu karnym zostaje Piotr Chłystek i sędzia dyktuje dla nas ,,jedenastkę ". Niestety bramkarz Ożarowianki broni strzał Przemka Kierzkowskiego i wynik do końca nie ulega już zmianie , a powody do radości mieli po spotkaniu tylko gospodarze.

Ostatnie spotkanie rozegramy w niedzielę o 13 kiedy to podejmiemy na własnym boisku zespół lidera czyli drużynę Rysia Laski

Skład : Parol - Michałowski - Świderski - Sierański - Przygoda ('46 Maciej Zwierzchowski ) - Pietraszko - Kierzkowski - Chłystek - Michał Zwierzchowski ('75 Danielik )  - Wiśniewski - Omieciński