Rezerwy w gazie!

• autor: bercikm, 2015-11-07 20:47

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego na koniec rundy jesiennej imponują formą. Tym razem pokonujemy UKS GOSiR Stare Babice 6-1!

Od początku do końca meczu to my byliśmy drużyną , która prowadziła grę. Goście natomiast liczyli na kontrataki i stałe fragmenty co przyniosło efekt na początku spotkania, kiedy to po rzucie rożnym objęli prowadzenie. Nasza drużyna grała jednak cierpliwie i konsekwentnie czego efektem była bramka na 1:1 .

Po przerwie nasza przewaga nie podlegała dyskusji . Na uwagę zasługuję debiut trzech zawodników z rocznika '99, który był bardzo udany. Marcel Omieciński i Maciek Zwierzchowski wpisali się na listę strzelców oraz asystowali przy bramkach, a Bartek Parol bardzo dobrze radził sobie w bramce. Dołożyliśmy w tej odsłonie 5 bramek, wygrywając ostatecznie aż 6-1!

Kolejny, ostatni już mecz w tej rundzie rozegramy 11 listopada. W Święto Narodowej Niepodległości o godzinie 10:00 w Ożarowie Mazowieckim mierzyć się będziemy z rezerwami miejscowej Ożarowianki.

Skład: Parol - Michałowski - Świderski - Sierański - Wiśniewski - Kierzkowski ( '80 Berezhnyi ) - Pietraszko ('46 Maciej Zwierzchowski ) - Michał Zwierzchowski ( '75 Wintmiller) - Czarnowski ('65 Rogoś ) - Chłystek - Omieciński
Bramki : Marcel Omieciński x2, Michał Zwierzchowski , Maciej Zwierzchowski, Marcin Rogoś , Vladislav Berezhnyi.