Rezerwy odpaliły!

• autor: bercikm, 2015-10-19 13:51

Nasze rezerwy w końcu po wielu spotkaniach w których byliśmy stroną przegrywającą, wygrały swój mecz! Okazaliśmy się lepsi od rezerw Mszczonowianki Mszczonów, zwyciężając 4-2!

Od początku Chlebnia wzmocniona kilkoma graczami pierwszego składu narzuciła swój styl gry. Chlebnia atakowała a jej akcje mogły podobać się nielicznie zgromadzonej publice. Dość szybko udało nam się wyjść na prowadzenie. Gola zdobył wracający do drużyny Krzysiek Wieczorek. Prowadzenie podwyższył Marcin Czarnowski. Goście ze Mszczonowa nie mieli pomysłu jak zatrzymać rozpędzoną maszynę o nazwie LKS Chlebnia. Do przerwy prowadziliśmy 2-0.

Po zmianie stron Chlebnia lekko odpuściła. Nastrojów nie zmąciły nawet stracone 2 bramki gdyż potrafiliśmy na nie odpowiedzieć naszymi trafieniami. Najpierw na listę strzelców wpisał się Michał Zwierzchowski a ostatniego gola zdobył Piotr Chłystek. Tym samym odnosimy upragnione zwycięstwo a 3 punkty zdobyte przez nasz zespół wielce nas uradowały!

Kolejny mecz podopieczni trenera Pawła Zeglińskiego rozegrają w Błoniu kiedy to 24 października o godzinie 14:30 mierzyć się będziemy z miejscowymi rezerwami Błonianki.

LKS II Chlebnia - Mszczonowianka II Mszczonów 4-2 ( 2-0 )

Bramki: Wieczorek, Czarnowski, Zwierzchowski, Chłystek

Skład Chlebni: Soćko - Przygoda - Świderski - Ejsmont - Rogoś ('46 Sierański) Michałowski - Zwierzchowski - Danielik ('60 Berezhnyi) - Czarnowski ( '75 J. Piórkowski ) - Chłystek ('90 Ryszka) - Wieczorek