dzisiaj: 372, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 617

Przegrana w Brwinowie! Aktualizacja!

• autor: bercikm, 2015-10-18 22:43

Niestety, ponosimy drugą z rzędu porażkę. Tym razem lepszy od naszej drużyny okazał się Naprzód Brwinów.

W pierwszej połowie zespołem zdecydowanie lepszym był miejscowy Naprzód. Wspomnieć należy nie tylko gola strzelonego z rzutu karnego w 22 minucie ale szereg innych okazji których Naprzód nie był w stanie zamienić na gola. Od utraty bramek ratowały nas słupek i poprzeczka a innym razem szczęście. Chlebnia nie miała żadnych argumentów piłkarskich w tej odsłonie aby móc przeciwstawić się zespołowi z Brwinowa.

Po zmianie stron role nieco się odwróciły. To podopieczni trenera Darka Świderskiego byli częsciej przy piłce i stwarzali sobie lepsze okazje do zdobycia gola. Pomimo usilnych prób nie udała nam się ta sztuka. Mieliśmy kilka sytuacji sam na sam ale górą był bramkarz gospodarzy. Wracamy do domu bez punktów...

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 24 października kiedy to o godzinie 11:00 gościć i podejmować będziemy FC Lesznowole.

Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia 1-0

Bramka: Robert Duch 22 (rzut karny)

Żółte kartki: Dzierżawski, Gutowski, Benda, Łućko, Odowski - Małek, Szulowski, Kierzkowski, Paciorkowski, B. Piórkowski

Czerwona kartka: Kierzkowski (80, za dwie żółte)

Sędziował: Piotr Lewandowski

Widzów: 20

Naprzód: Krynicki - Łućko, Żaryn, Duch, Piskorek, Cieślak (85 Wylangowski), Gutowski (74 Odowski), Benda, Ozimek, Kurowicki, Dzierżawski (63 Kośla)

LKS:  Soćko - Piórkowski B., Szulowski, Paciorkowski, Małek - Pietraszko (60 Pawlikowski), Bogacki, Kierzkowski, Pękacz (46 Gwardiak) - Kulesza, Sierański