LKS Chlebnia doceniony przez ekspertów sportowych!

• autor: bercikm, 2015-10-13 15:44

Ludowy Klub Sportowy Chlebnia doceniany jest przez znane osoby na co dzień komentujące najważniejsze wydarzenia sportowe w naszym kraju. Przemysław Iwańczyk, polski dziennikarz sportowy ostatnio odwiedził nasz klub i był pod wrażeniem naszej bazy sportowej którą nie tylko zachwalał ale i umieścił na swoim profilu na FB. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Jako dziennikarz debiutował w wieku 16 lat w Expressie Ilustrowanym. Następnie pojawił się w Gazecie Wyborczej. Jest także gospodarzem wideo portalowych rozmów w Sport.pl. Od pewnego czasu jego głos pojawia się także w radiu TOK FM gdzie prowadzi program „Przy niedzieli o sporcie”. W telewizji Polsat Przemysław Iwańczyk pojawił się w 2006r.. Obecnie komentuje piłkę nożną, siatkówkę, lekkoatletykę, kolarstwo i rugby. Komentował m.in. spotkania LM siatkarzy i siatkarek, mecze T-mobile Ekstraklasy czy holenderskiej Eredivisie, zawody Diamentowej Ligi czy mecze polskiej reprezentacji w rugby.