Wywiady trenerów po meczu ligi okręgowej!

• autor: bercikm, 2015-10-07 12:33

W rozwinięciu wiadomości dostępne są wypowiedzi trenerów z ostatniego meczu naszych seniorów występujących w lidze okręgowej. Przypomnijmy, zremisowaliśmy w nim 1-1 z Laurą Chylice.

Trener: Mariusz Semeniuk ( Laura )

1) Jak trener ocenia przebieg dzisiejszego widowiska sportowego?

Mam być szczery czy dyplomatyczny? Jeżeli szczery to te widowisko sportowe stało na bardzo niskim poziomie. Mecz był toczony w ślamazarnym tempie i czasem aż żal było na to patrzeć.

2) Czy Chlebnia czymś Pana zaskoczyła?

Nieszczególnie.

3) Tracicie gola w doliczonym czasie gry...

To boli owszem ale my się do tego powoli przyzwyczajamy. To są młodzi ludzie którzy nie mają za wiele obowiązków i niestety ich brak przykładania się na boisku widać później w meczach. Mamy pewne załozenia nad którymi ciężko pracujemy a później zawodnicy nie potrafią tego przełożyć na meczu.

4) Laura w ostatnich sezonach przyzwyczaiła do tego że była w czołówce ligi okręgowej a teraz zajmuje w niej ostatnie miejsce. Co takiego stało się z tym zespołem?

Początek był zły w naszym wykonaniu, później brakowało nieco szczęścia chociażby wspominając ostatnie mecze w których powinniśmy zdobyć jakieś punkty. Dzisiaj nie poznawałem jednak swojej drużyny i nadal jestem w ciężkim szoku.

5) Celem Laury jest utrzymanie?

Na pewno. Chociaż teraz celem jest dobra gra w każdym kolejnym spotkaniu.

Trener: Dariusz Świderski ( Chlebnia )

1) Jak trener ocenia przebieg dzisiejszego meczu?

Mecz niestety nie ułożył się po naszej myśli, szybko stracona bramka spowodowała, że drużyna Laury skupiła się na obronie a nasza słaba dyspozycja i brak pomysłu na rozegranie piłki sprawiły, że mimo kontroli nad spotkaniem nie mogliśmy długi czas stworzyć sobie klarownej sytuacji bramkowej. Z przebiegu meczu wynik sprawiedliwy dla obu drużyn.

2) Czy Laura czymś Pana zaskoczyła?

Nie, wiedzieliśmy że to nasza drużyna ma więcej atutów piłkarskich i że, drużyna Laury będzie kierowała dużo piłek do Tomasza Jagiełło. Oczywiście nie spodziewaliśmy się tak szybko straconej  bramki natomiast piłkarsko wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać po drużynie przeciwnika.

3) Strzelamy gola w doliczonym czasie gry. Czy pomimo tego remis to dla naszej drużyny porażka?

Przed meczem interesowały nas tylko 3 punkty, natomiast patrząc na wydarzenia na boisku ten wynik jest po prostu remisem. Bierzemy jeden punkt i w sobotę jedziemy do Piaseczna zdobywać kolejne.