dzisiaj: 55, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 465

Remis który nikogo nie cieszy...

• autor: bercikm, 2015-10-03 22:36

Dzisiejszego spotkania się nieco obawialiśmy. Graliśmy teoretycznie z przeciwnikiem który zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Jednak trzeba pamiętać że Laura Chylice w poprzednich sezonach zajmowała miejsca w czołówce ligi okręgowej a obecna sytuacja może nieco zakłamywać obraz tejże drużyny.

Spotkanie rozpoczęło się dla nas najgorzej jak tylko mogło. Już w 2 minucie straciliśmy gola. W kolejnych minutach próbowaliśmy odrabiać straty lecz brakowało nam dokładności cierpliwości w stwarzanych sytuacjach. Niby chcieliśmy ale nie mieliśmy za bardzo pomysłu jak zaskoczyć rywala który po zdobyciu gola cofnął się na własną połowę i cierpliwie czekał na ataki z kontrataku. Pomimo prób nie udało nam się wyrównać. Pierwsza połowa nie była niestety porywającym widowiskiem. Największą atrakcją była możliwość otrzymania paczki czipsów która czekała na każdego kibica który postanowił oglądać z trybun grę obydwu drużyn. Ufundowane były one przez firmę Frito Lay a w szczególności przez Pana Edwarda Pietrzaka.

Po zmianie stron gra nadal nie porywała swoim poziomem. Akcji które zapamiętalibyśmy na dłużej było jak na lekarstwo. Czas uciekał Chlebni a jakiekolwiek punkty wymykały się z rąk. W doliczonym czasie gry los się do nas uśmiechnął. Łukasz Gwardiak doprowadził do remisu. Po bardzo wyrównanym meczu remisujemy z Laurą Chylice 1-1.

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe z UMKS-em Piaseczno.

Skład Chlebni: Soćko - Piórkowski B., Ejsmont, Szulowski, Paciorkowski - Małek (70 Gwardiak), Pietraszko (60 Sierański), Kulesza, Pękacz - Bogacki, Świtalski

W rozwinięciu wiadomości dostępna jest fotorelacja z meczu.