Partyzant lepszy od rezerw

• autor: bercikm, 2015-09-28 09:16

Niestety, po raz kolejny nasze rezerwy muszą uznać wyższość przeciwnika. 5-ta z rzędu porażka stała się faktem.

Od początku spotkania Partyzant Leszno narzucił swój styl gry. Chlebnia próbowała, starała się przeciwstawić ale to goście z Leszna stwarzali groźniejsze sytuacje z których niestety zdobywali gole. Do przerwy przegrywaliśmy 0-2.

Po zmianie stron podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zagrali lepiej czego efektem 2 zdobyte gole. Na listę strzelców wpisali się Michał Zwierzchowski oraz Bartłomiej Danielik. Niestety goście także strzelali w tej odsłonie. Dokładnie 3 razy piłka znajdowała się w siatce bramki Chlebni. Końcowy wynik to 2-5 dla Partyzanta Leszno.

Najlepszym sposobem na zapomnienie tej porażki jest myśl aby rozegrać kolejny mecz. Ten czeka nas już w sobotę 3 października kiedy to o godzinie 14:30 w Osuchowie mierzyć się będziemy z tamtejszym Ludowym Klubem Sportowym. Serdecznie zapraszamy!

LKS II Chlebnia - Partyzant Leszno 2-5 ( 0-2 )

Bramki dla Chlebni: Michał Zwierzchowski, Bartłomiej Danielik

Skład Chlebni: Starbała - Rogoś ('70 Berezhnyi ) - Michałowski - Czarnowski - Przygoda - Zdulski ('12 Furdyna) , Wieczorek , Sierański ( '60 Włodarczyk) - Zwierzchowski - Danielik - Chłystek