dzisiaj: 383, wczoraj: 467
ogółem: 3 819 060

Milan pokonany!

• autor: bercikm, 2015-09-28 08:34

Zarówno dla Milanu jak i naszej Chlebni to spotkanie było bardzo ważne. Zarówno LKS jak i gracze z Milanówka swoje ostatnie mecze przegrali. Była więc dla obu ekip doskonała okazja do zdobycia punktów i przełamania złej passy.

Pierwsza połowa nie dostarczyla niestety niezapomnianych wrażeń sportowych. Trwała wyrównana gra w której kibice nie ujrzeli licznych sytuacji podbramkowych. Gospodarze skupili się na grze polegającej na długich dośrodkowaniach do swoich napastników zaś nasza Chlebnia próbowała kontrolować sytuację na boisku, atakując kiedy tylko nadarzyła się do tego okazja. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się wynikiem remisowym w 44 minucie Chlebnia obejmuje prowadzenie. Strzałem za pola karnego gola zdobył Tomek Kulesza.

Po zmianie stron gra stała się bardziej otwarta. Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania zaś podopieczni trenera Dariusza Świderskiego tak skontrować przeciwnika aby zdobyć spokój jakim niewątpliwie byłoby strzelenie drugiego gola. Niestety w 77 minucie tracimy gola. Na listę strzelców wpisał się Szymon Markiewicz. Radość gospodarzy nie trwała długo. W 79 minucie znowu obejmujemy prowadzenie! Podanie Michała Małka na gola zamienił ponownie Tomek Kulesza. Pomimo ataków gospodarzy dążących do wyrównania wynik meczu nie uległ już zmianie. Wygrywamy i zdobywamy 3 cenne punkty!

Kolejny mecz Chlebnia rozegra w sobotę 3 października. O godzinie 13:00 gościć i podejmować będziemy na Chlebni Laurę Chylicę która o dziwo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligi okręgowej. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz!

Milan Milanówek - LKS Chlebnia 1:2
Bramki: Szymon Markiewicz 77 - Tomasz Kulesza 45 i 79
Żółte kartki: Kierzkowski, Sierański
Sędziował: Krzysztof Kuciel

Milan: Wysocki - Podgórski, Kozakowski (80 Twarowski), Gołębiewski, Borkowski, Banaszczyk, Olkowski (60 Lementowicz), Piątek (55 Wacławiak), Szewczak (70 Markiewicz), Wiesion, Michaeli

LKS:  Soćko - Piórkowski B., Ejsmont, Szulowski, Paciorkowski - Pękacz (70 Gwardiak), Kierzkowski (60 Sierański), Kulesza, Małek - Pietraszko (60 Piórkowski M.), Świtalski