Promyk zgasił Chlebnie

• autor: bercikm, 2015-09-06 14:19

Gospodarze tego meczu czyli miejscowy Promyk był tego dnia zespołem zdecydowanie lepszym i przez większość czasu prowadził grę. Od początku mnożyły się sytuacje podbramkowe z których niestety traciliśmy gole. Pomimo tego mieliśmy swoje okazje w bardzo ważnych momentach spotkania, kiedy losy meczu nie były jeszcze rozstrzygnięte. Znakomitych sytuacji nie wykorzystali jednak Bartek Zych - dwukrotnie i Łukasz Wintmiller. Emocje sportowe zakończyły się w momencie strzelenia przez gospodarzy trzeciej bramki po rzucie rożnym. W końcówce spotkania straciliśmy jeszcze dwa gole i przegrywamy ostatecznie 5:0 z jednym z faworytów do awansu.
Mimo niezbyt udanego początku ligi w wykonaniu zespołu, zwrócić należy uwagę ,że większość zawodników stawia dopiero pierwsze kroki w piłce seniorskiej i miejmy nadzieję ,że w każdym kolejnym meczu będzie lepiej. Następny mecz rozegramy w sobotę o 15.30 w Chlebni z Piastem Feliksów.

Promyk Nowa Sucha - LKS II Chlebnia 5-0
Skład Chlebni : Małek - Włodarczyk ( '30 Zych) - Michałowski - Czarnowski ('60 Kwiecień) - Przygoda - Berezhnyi - Wiśniewski - Chłystek - Zdulski - Wintmiller ( '80 Sobieraj) - Michalski ( '65 J. Piórkowski)