Zaborowianka pokonana!

• autor: bercikm, 2015-09-05 23:05

Zaborowianka Zaborów pokonana! Dzięki odniesionemu dzisiaj zwycięstwu nasza Chlebnia awansowała na 4 miejsce w tabeli ligi okręgowej!

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego od początku meczu osiągnęli przewagę. Gra Chlebni mogła się podobać. W jednej z pierwszych akcji zdobyliśmy gola. Na listę strzelców w 8 minucie wpisał się Michał Małek. W kolejnych minutach próbowaliśmy podwyższyć prowadzenie lecz na dobrych chęciach się kończyło. W 39 minucie nasza sytuacja stała się jeszcze bardziej komfortowa. Zawodnik gości zobaczył drugą żółtą kartkę co w konsekwencji oznaczało czerwoną i wcześniejsze opuszczenie boiska.

Po zmianie stron pomimo przewagi liczebnej gra Chlebni nie była już tak widowiskowa i efektowna. Nasi gracze w większym stopniu skupili się na obronie prowadzenia zaś goście pomimo prób gry z kontrataku nie umieli na poważnie zagrozić bramce LKS-u. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Cieszy 4 już zwycięstwo Chlebni w obecnym sezonie. Dzięki niemu nasz team nadal liczy się w walce o...awans? Trzeba zakładać sobie ambitne cele a jak widać w tym sezonie liga jest wyjątkowa ciekawa a zespoły prezentują podobne umiejętności. Liczymy że w kolejnych grach nadal będziemy oglądać tak skuteczną grę Chlebni! A następne spotkanie rozegramy w sobotę 12 wrześnie kiedy to zmierzymy się na wyjeździe z Przyszłością Włochy. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz!

LKS Chlebnia - Zaborowianka Zaborów 1-0 ( 1-0 )

Bramka; Michał Małek

Skład Chlebni: Soćko, Paciorkowski, Dryka, Piórkowski K, Kierzkowski, Ejsmont, Pękacz ( '62 Gwardiak ), Małek ( '84 Sierański ), Bogacki ( '58 Pietraszko ), Kulesza, Świtalski